Skocz do zawartości

Bombowa przesyłka ;)


Kaba

Rekomendowane odpowiedzi

jesli z tylko 1 w srodku ,to nie moja robota ,nie robcie tego bledu co ja -wyslalem 6 rgd33 i f1 ,luski do sowieckiej 45 mm ,magazynek do rkmu wegierskiego -i po miesiacu przyszlo pismo z prokuratury w Gdyni ,ze bylo prowadzone ostepowanie przeciwko mojej osobie -zeby bylo ciekawiej nie informujac mnie o tym nawet!!!Na szczescie stwierdzono ,ze nic tam nie legalnego nie bylo i zadecydowano o oddaniu przedmiotow do osoby uprawnionej" .
Wszystko to przez moja chciwosc na kase...
Wszystko oczywiscie bylo kompletnne deko ,rozkrecone na czynniki pierwsze(rgd33)

Nie slijcie takich fantow nigdzie poza polske ,a zwlaszcza za ocean ,same klopoty sa potem.

pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie problem unormowania, ale wiedzy i przeszkolenia odpowiednich ludzi i wyjasnienia, co wolno, a co nie, w granicach obowiązujacego prawa. Ale czego chcecie, jeśli nawet biegli sądowi są w stanie wymyśleć tak totalną bzdurę, że nawet sędzia laik zaczyna się śmiać do rozpuku (z opowiadań w/w sędziego).

Ironrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie