Skocz do zawartości

Polscy naziści


Lejtnant

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj,czyli 22-11 2005 o godzinie 20.15 na Polsacie będzie reportaż
na temat.....
(Opis z gazety)
Autor reportażu,Mirosław Majeran,prezentuje najnowsze doniesienia o zjawisku nazizmu w Polsce:)
Zastanawia się, kim są ludzie,którzy propagują ideologię Adolfa H.
W Polsce w zasięgu takich grup jest prawdopodobnie kilkanaście tysięcy ludzi.
Reporter stara się ustalić(:D), w jakich formach przejawia sie działalność( lol) polskich neonazistów oraz odpowiedzieć na pytanie,czy w obliczu narastających wpływów ruchu narodowego państwo powinno podjąć radykalne środki zaradcze.

Szykuje juz wiadro na wymiociny..

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
To ciekawe co ja mam robić jak mam na mieście bojówkę paranoidalnej partyjki i takie kwiatki na nalepkach w autobusie.
Jak:
niedziela -autobus: swasta trzyramienna z tekstami o jakiej aryjskiej czystości
środa -tramwaj: wygolony chłopczyk z celtykiem na koszulce i kałachem
ok dwóch tygodni temu: gość w kominiarce, flaga III rzeszy i napis combat18 [jak ktoś nie wie 18 to Adolf Hitler], a obok nalepka z polską flagą i orzełkiem
itd

No co wspaniali polscy patrioci krzyczący siegheil i mówiący, że Hitler był OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGLANADON ma racje to prowokacja bolszewicka. A tak na marginesie może obejrzymy kiedyś program o żydowskich zbrodniach na Polakach w latach 50-tych.///fragment posta usuniety przez proteusa gdyz zawieral pomowienie /// A morderstwa na Arabach dokonywane pod parasolem USA i za ich dolary.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora proteus 22:09 22-11-2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie a właściwie mam wątpliwości:czy my jako poszukiwacze pamiątek po armi FASZYSTOWSKIEJ i ubierający się w mundury tej armi na inscenizacje nie jesteśmy czasami neo? I czy niejako produktem ubocznym naszego hobby nie jest faszyzm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że antysemityzm jest w dużej mierze wytworem wyobrażni samych żydów ,to ich najlepszy towar eksportowy.Pompują gdzie się tylko da taki wirtualny balon o nazwie ANTYSEMITYZM ,maskując własne zbrodnie ./// fragment usuniety przez proteusa z powodu tresci niezgodnej z regulaminem- obraza uczuc narodowych///


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora proteus 22:11 22-11-2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie wzieli naogony".A co się tyczy obozów koncentracyjnych to próbkę antypolskiej propagandy dostarczyły nam media zachodnie pisząc o polskich obozach" i tylko dzięki zdecydowanej postawie niektórych naszych posłów zaniechano tej praktyki.Nie miałem zamiaru kogoś obrazić ale jeśli tak to zostało odebrane to przepraszam.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że w naszym narodzie, tak tragicznie doświadczonym przez nazizm, znajdują się palanty które tą zbrodniczą, antypolską ideologię wyznają!
Nasi neonazisści popierają Hitlera, czyżby zapomnieli o jego planie wyniszczenia podludzi" czyli m.in nas, słowian?
Mało tego - narodowy socjalizm był esencją NIEMIECKIEGO nacjonalizmu i militaryzmu.

Dlatego dla mnie polscy neonaziści to haniebni ZDRAJCY NARODU !!!

Głupota... czysta głupota...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOXIC BONKERS \\Nazi Fuckers\\"!!!!
tyle mam do powiedzenia jezeli chodzi o panow bez wlosow.
co do zydow...antysemityzm byl od zawsze i tego sie nie wypra./// fragment usuniety przez proteusa z powodu naruszenie regulaminu forum--obraza uczuc narodowych///


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora proteus 22:17 22-11-2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skini dzielą się na narodowych socjalistów i narodowych radykałów. Ci od hitlera to narodowi socjaliści. Chca zjednoczenia wszystkich białych ludzi w jedno poaństwo, jak i prowadzić ekspansję. Narodowi radykałów można porównać do narodowców, czy nacjonalistów. Walczą o Polskę dla polaków. Reszta swiata ich nie obchodzi. Oba nurty nie lubią żydów. Chociaż wcale się im nie dziwię. Po latach prześladowań przez komunistów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slate- widocznie już w podstawówce wykradał kredę - parszywiec jeden ;-).
No cóż ta sławna polska tolerancja" od wieków wyróżniała się tym , że w Europie Zach. palili Żydów na stosach, a u nas mógł ylko" po mordzie dostać za pejsy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragne zapewnić wszystkich że nie popieram ani nazistów ani bolszewików chciałem jedynie zwrócić uwage na narastający problem antypolskiej nagonki .Sytuacja na FORUM przybrała jednak bardzo nieciekawy kierunek i te epitety ,uważam że są niestosowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, ten dokument to ścierwo...


lisek napisał:
Sytuacja na FORUM przybrała jednak bardzo nieciekawy kierunek i te epitety ,uważam że są niestosowne."

co lisku, czyżbyśmy urazili twoją aryjską dumę?
Hahahahahaha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie