Skocz do zawartości

nowa sól


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
W Borowcu to psy d...... szczekaja.Tam nic nie znajdziecie.Daje wam namiar pod jednym warunkiem,ze nie przeszarzujecie.Wjezdzajac do Siedliska od strony Przyborowa po lewej stronie na samej gorce byly okopy.W tych okopach zostal po wojnie sprzet z amunicja wlacznie i wszystko to zostalo poprostu zasypane ziemia.Przestrzegam przed ozrywkami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam te okolice bo tu mieszkam.Co do Borowca to sie zgadza,same lasy i nic wiecej. Mozna chodzic do woli ale za grzybami,bo nic innego nie ma.Co do miejscowki w Siedlisku, slyszalem o tym ale nie moge potwierdzic bo nic tam nie znalazlem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje gg 9379938

Pod Wschową mam równierz namiary na samolot byłem latem na zwiadach. i znalazłem trochę poszycia . niewiem jeszcze czy niemiecki czy rosyjski heh miejscowa ludnośc mówi że niemiecki z wrocławia leciał . ale wątpię żeby ciagnoł 100 km żeby sie wkońcu pod wschową roztrzaskać
Opowiadali o spadochroniarzu ale jest pare nieścisłości które może uda mi sie wyjaśnić.

to moje gg 9379938 jak by co prosze pisać może ktoś wi cos wiecej na temat rozbitego samolotu pod wschową. Fajnie by było sprawę wyjaśnić.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie