Skocz do zawartości

Jak usunąć srebrol?


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
Nie wiem czy to coś da ale , ostatnio mialem kordzik pomalowany pędzlem na czarno pod spodem byly resztki orginalnej farby. Jest taki plyn a wlaściwie żel do usuwania starej farby . Nakladalem to pędzelkiem czekalem 2-4 minut i szmatką scierałem farbę z wierzchu. Efekt był nie uszkodziło farby pod spodem .Boje się że rozpuszczalnik zeżre całą farbę . pozdrawiam t13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Też się właśnie boję o oryginalną farbę. Miałem podobny żel, Tygrys" się nazywa, nową farbę z polskiej puszki po masce zdjął bardzo ładnie... razem z 60-letnią khaki... 15min. działania Pozdrawiam, Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 years later...

Witam, czy macie koledzy jakieś nowe metody w tym temacie, mało jest o tym w archiwum. Zebraliśmy bezpieczne rzeczy z rozminowywania, oddane zostało to do piaskowania, i wyszło perfekcyjnie, gotowe do zabezpieczenia Cortanin-em, a tu w chwili wolnego czasu inny pracownik wszystko pociągnął srebrzanką. Ratunku, miało to być przygotowane na specjalną ekspozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadgorliwość bywa gorsza od faszyzmu jak mówią;)podtrzymuję zdanie o rozpuszczalniku nitro-nitro i szmatka i zejdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, nie ma po co inaczej kombinować, zwłaszcza jak fanty po piaskowaniu są i żadnej farby nie ruszymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie