Skocz do zawartości

carski kociołek jak wyprostować go????


Kobieras39

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
kiedyś miałem podobny problem z pięknym czajem. Dowiedziałem się że jest w moim mieście dziadek który naprawia instrumenty dęte. (trąbki, alty itp.) zaniosłem do niego i ze względu na brak czasu odebralem dopiero po tygodniu. Efekt był niebywały. Nie było widać żadnych wgnieceń na czaju. Niestety nie pytalem w jaki sposób on to robi. Później gdy mialem podobny problem i chcialem się z tym dziadkiem okazało się że już niestety nie żyje. Może jest u ciebie jakaś orkiestra dęta i ktoś dla nich naprawia instrumenty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemnica dziadka to wieloletnia praktyka w klepaniu + narzędzia kształtowe. Coraz mniej jet ludzi którzy potrafią coklwiek zrobić dobrze. Np. wiekszość blacharzy samochodowych to tylko szlifierka, spawarka i tona szpachli bo klepać nie potrafią albo jak twierdzą szkoda im na to czasu. To niestety dotyczy całego rzemiosła; zegarmistrz" który jedynie bateryjke i pasek potrafi wymienić czy szewc" co jedynie wymieni fleka.
Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie