Skocz do zawartości

Nieśmiertelniki-rejestr


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Strona jest praktycznie gotowa.
Bocian zrobił ją w ub. roku ale nie było zbyt wielkiego odzewu na apel o esterów" i może dlatego sprawa ucichła.
Myślę , że warto wrócić do tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 7 years later...
  • 2 weeks later...
Witam !
Rozumiem , że kolega Jurek S napisał , że dzieki takiemu rejestrowi fałszerze będą mogli więcej i lepiej fałszować nieśmiertelniki.
Mam tylko , jedno pytanie : czy kolega uważa , że umieszczenie fotki z odznaką , medalem lub monetą nie pomaga fałszerzą ? Zawsze mogą się dowiedzieć o czymś co jest bardzo cenne . Więc ? Nie umieszczajmy żadnych fotek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w takowym rejestrze wystarczy zamieścić konkretne informacje znajdujące się na nim oraz miejsce mogiły.

A co do istnienia rejestru to pomijając fakt iż jestem przeciwny zbieraniu nieśmiertelników ( to że nieśmiertelnik nie leży przy szczątkach nie znaczy że jakiś metr dalej i głębiej tych zwłok nie ma, w końcu po coś te nieśmiertelniki są), jestem oczywiście za. Myślę, że pomoże on wielu rodzinom w poszukiwaniach informacji o przodkach poległych na froncie.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie