Skocz do zawartości

Pancerne ciekawostki 2


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 309
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Andrew, Twoje zdjęcie Panzer I z działkiem Breda, to właśnie to zdjęcie, które publikuje się wszędzie i je znam. Zamieściłem to drugie, bo ja na razie nie znam innych zdjęć tego pojazdu.
A zdjęć kolorowych z I wojny jest trochę.

Pzdr
Bodziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodziu, a może tak założyć osobny, pierwszowojenny fotograficzno - ilustracyjny wątek? Moje zbiory (zwłaszcza w porównaniu z Twoimi)są na tyle mizerne, że na razie sam sie będę sie wychylał, więc może Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem, pomysł dobry, więc albo założysz ten wątek Darda dzisiaj, albo oczekaj do jutra, to sam go założę.
A zbiory wcale nie są takie wielkie, po prostu zbieram wszystkie zdjęcia jakie mi wpadają,z okresu do 1945 roku (oczywiście głównie uzbrojenie).

Pzdr
Bodziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omi,
Dwie poprawki - ta jedynka" byla juz wyzej.Nawet w tym samym ujeciu.I choc jest to rzeczywiscie 2cm FlaK, to trzeba by dodac, ze jest to FlaK Breda, lub 2cm Breda(i), lub 2cm MG 282(i), badz Cannone-mitragliera da 10/65 modello 35 (Breda).
Poprawka druga - nie wiem co to za wieze wstawiono na kadlub tego Sd.Kfz'eta, ale nie jest to na 150% wieza od T-34;o)Z paru powodow, z ktorych najwazniejszym jestto, ze jest inna.
Swoja droga - co to za wieza, bo taka kombinacje widze po raz pierwszy?

Pozdrowienia
Krzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie