Skocz do zawartości

dlaczego tak długo???


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

1. Bo trzeba je przysłać w odpowiednim formacie, zdjęcia jako .gif w 36 kolorach to nienajlepszy pomysł dla zdjęć broni z prośbą o identyfikację. Tym bardziej że poprzednie zdjęcia były prawidłowe.
2. Bo trzeba odbierać emaile ze swojej skrzynki pocztowej, tam pewnie będzie jeszcze email który wysłałem z prośbą o zdjęcia w odpowiednim formacie.
3. Bo można samemu dodawać zdjęcia. Info o sposobie jest zamieszczone na głównej stronie serwisu.
4. Bo w razie niezamieszczenia zdjęć pierwszym odruchem powinno być wysłanie emaila do mnie z zapytaniem, nie zawsze emaile docierają jak trzeba i w takiej formie jak trzeba.

A tak całkiem na koniec to od 27 listopada do dzisiaj nie minął jeszcze tydzień tylko 3 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dodam że poprzednio przesłane zdjęcia do identyfikacji otrzymałem 19 listopada około godziny 18, a zostały zamieszczone 21 listopada o godzinie 21.
Do wglądu w dziale identyfikacja.

I tak właśnie rodzą się legendy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam moja wina nie dostałem maila od ciebie pewnie coś znowu psa" namieszała i jeszcze raz sorki odrazu wysyłam zdięcia do ciebie na pocztę w formacie jpeg myślałem poprostu że chcecie zdięcia o jak najmniejszym rozmiarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie