Skocz do zawartości

Szukam kolegi z Głogowa


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam 14 lat mieszkam w Głogowie moją pasją jest poszukiwanie skarbów zresztą wszyscy na tej stronie są podobnego zdania ale ok z powodów materialnych rodzice karzą mi poczekać jeszcze z rok aż będą mogli kupic mi wykrywacz dlatego też szukam kogoś z kim mógł bym się wybrać na podobną wyprawę i kto ma wykrywacz.Dotychczas kopałem na dziko i znalazłem kilka odznak pistolet i niemca u babci na ogródku przy ulicy strmykowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jesteśmy grupą z Głogowa, która często i prężnie poszukuje znalezisk w okolicach miasta i nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany wypadami na wykopki przy udziale piszczałek w charakterze obserwatora to odpowiedz na mojego maila - wówczas podam Ci telefon do mnie i ugadamy się kiedy będziemy ruszać na wykopki. Jest nas 4 i każdy ma swój sprzęt. Z góry uprzedzam że sprawdzamy różne miejsca i nie zawsze się coś trafia, ale czasami można sie nieźle obłowić. Daj znać. Pozdrawiam Fenrir.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie