Skocz do zawartości

podróż poślubna


pająk

Rekomendowane odpowiedzi

14 sierpnia zmieniłem stan cywilny :)
Oczywiście w podróż poślubną pojechaliśmy w Beskid Dukielski na wykopki - na ciekawe fanty trudno tam liczyć, ale przynajmniej teren znam i amunicji można nakopać do oporu :)
Zdjęcie przedstawia moją żonę w miejscu najbardziej uczęszczanym przez poszukiwaczy i przekopanym wielokrotnie. Pomimo tego faktu, w widocznym dołku (zasypany okop) znaleźliśmy 3 granaty RG 42 (bez zapalników) i sporo amunicji do Mausera i PPSz. Oprócz tego całe mnóstwo łusek (są w wątku Uszkodzenia łusek do Mausera")
Niestety nie mogę się pochwalić urodą mojej wybranki, bo jak kto nieodpowiedni dostanie tę fotę w łapy to mi kobietę przymkną za poszukiwania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zbliżenie. Pomimo korozji zaślepka dała się odkręcić palcami.
Na tym skończyły się nasze znaleziska, bo na drugi dzień już lał deszcz i planowana eksploracja pobojowiska (tym razem pierwszowojennego) nie doszła do skutku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugłbyś sie pochwalić troche urodą swojej wybranki, na forum ciągle tylko guziki granaty chełmy klamry - a człowiek chcial by czasem oko nacieszyć jakomś kobietą :)

nie wiem jak u innych ale u mnie kobiety to moje największe hobby :)
Pozdr
Romel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zasady konspiracji... Takie czasy, że człowiek swojej twarzy nie może pokazać :( Wczoraj byliśmy pod południową granicą - niestety tylko na rozpoznaniu, bo wykrywacz po drodze zdechł (zapomniałem go naładować). Przy dobrym układzie wrócimy tam w przyszłym tygodniu - jak coś ciekawego wyjdzie to fotki zamieszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Cię chciał ktoś znaleźć to Cię bez problemu znajdzie, wierz mi. Sposobów jest wiele. Także ta maskarada to szczerze powiedziawszy pic na wodę".
A najbardziej śmieszyło mnie zasłanianie twarzy przez osoby, które na zdjęciach z różnych oficjalnych zlotów były identyfikowalne. Moim zdaniem najważniejsze jest nie pleść głupot na forum i nie pokazywać niewłaściwych zdjęć, a nikt nie będzie Cię ścigał za kopanie dziury na swojej działce.
Tyle moim zdaniem.
YP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat prawda - każdy kto chce może mnie znaleźć choćby po mailu. Jednak ze zdjęć na sieci każdy może zrobić użytek jaki chce - a niekoniecznie mi odpowiada, żeby mój czy mojej żony portret (z granatami) oglądali np. panowie ze straży granicznej, którzy nas rozpoznają przy spotkaniu i od razu będą wiedzieli jak potraktować :)
Ci, z którymi kopałem mnie znają, a poza tym nie chcę być rozpoznawany - każdy na tym forum ma do tego prawo.
Spotkania w swoim towarzystwie na zlotach to co innego.

No, to sobie pogadałem :)
Swoją drogą, może by założyć wątek asze zdjęcia" - ciekawe ilu będzie chętnych do pozowania z odkrytą przyłbicą :)

Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto chciał, moje jest w poście o zdjęciach z czołgami spod granicy z Bośnią, oto link:
http://www.odkrywca-online.pl/index1.php?action=forum&iletab=jedna&sub=pokaz_watek&id_forum=0&ktory=115881#115881
Natomiast te z rozrywkami do wglądu na miejscu :-))))
Pozdrowienia
YP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie