Skocz do zawartości

Do wszystkich, którzy zwiedzali Krzystkowice i Zasieki


konger

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie:
W związku z planowanym odwiedzeniem tych miejsc samochodem proszę o odpowiedź, czy da radę podjechać pod same obiekty? Czy są to drogi leśne czy gminne? Czy nikt się nie przyczepi do tego, że chcemy tam podjechać samochodem, pozwiedzać, rozpalić ognisko i przespać się w obiektach...
Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Już kilka razy uciekałem przed strażą leśną bądź leśnikami i więcej nie zamierzam.

Czy naklejka Nadleśnictwo coś tam naklejona na drzwiach pomoże, gdy auta będą same w lesie stały i akurat jakiś leśniczy będzie przejeżdżał. Pytam bo po lasach wg prawa jeździć nie wolno, raz mnie złapali i się dowiedziałem.

Pozdrawiam

Konger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzystkowice(obiekt po prawej stronie drogi Krzystkowice-Lubsko)-podjedziesz autem pod same obiekty .Polecam stacje transformatorów,baseny z kolorową wodą , rampę koło torów kolejowych i magazyny prochu . W zasadzie jak zostawisz auto na leśnym parkingu koło bram wjazdowych to wszystko w kilka godzin obejdziesz nogami bo betonówki są niekiedy w złym stanie jak na auto osobowe .
Zasieki - spokojnie wjedziesz autem , bylebyś nie pobłądził .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie