Jump to content

Krychu_Szprotawa

Forum members
 • Content Count

  964
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Krychu_Szprotawa


 1. Witam, moje gogle mają swój wiek i na 100% są oryginalne. Link do aukcji z kopią podałem, ponieważ kopia najbardziej przypomina mi mój przedmiot.

  Okularów tego typu było sporo i do dzisiaj moje są dla mnie zagadką. Gdyby posiadały jakieś sygnatury, było by je łatwiej zidentyfikować.

  Pozdrawiam


 2. Śrubka była w okularch, ale nabylem okulary już bez srubki - taki stan. Współczesne nie są na 100%. okulary lotnicze były używane przez motocyklistów. Do tej pory używają takich pasjonaci starych motocykli.

  PS. Szukałem już na wszelkie sposoby na google. Z większością przedmiotów sobie radze w identyfikacji, dlatego rzadko udzielam się na forum. Dziękuję Panu za zainteresowanie tematem.


 3. Jark niestety nie posiadam map z lubelszczyzny, poszukaj na googlach moze coś bedzie.
  Kilka mapek
  http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.pwsos.pl/Skaryszew/foto/grafika/1938.jpg&imgrefurl=http://www.pwsos.pl/Skaryszew/art8.html&h=1605&w=1864&sz=437&tbnid=38wG6GvYCZm4ZM:&tbnh=129&tbnw=150&hl=pl&start=4&prev=/images%3Fq%3Dstare%2Bmapy%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D

 4. Witam wszytskich forumowiczów, myśle że temat jest ciekawy, ponieważ stare mapy są bardzo przydatne przy poszukiwaniach. Jeżeli znacie jakieś strony internetowe ze starymi mapami lub linki do konkretnych map to podpinajcie je pod ten temat.
  Na początek mapa Śląska z 1905 r w dobrej jakości i rozdzielczości, myśle że sie przyda.
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d4/Schlesien_1905.png
×
×
 • Create New...

Important Information