Jump to content

ginerus

Forum members
 • Posts

  313
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by ginerus

 1. Jeden na milion. http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/niezwykle-rzadka-monete-znalezli-kaliscy-archeolodzy,4966446,artgal,t,id,tm.html
 2. https://md-hunter.com/quest-q60-updated-quest-pro-new-2019/
 3. Może panowie piszcie sobie na priva. Chyba że odkrywcy potrzebne są takie e... może jako świadek.
 4. Miejsce znane i nie jeden tam był w ostatnich dekadach. Sukces więc reklamowy.
 5. Do madmax 78 Zasięgi jabela mnie nie dziwią A Lorenza tak
 6. Przełomu nowatorskiego nie widać. Nowe są tylko opakowania Taktyk nie wyprowadzaj ich z błędu bo nie dasz rady. Jedynie to z równowagi bo psioczysz na makro fortune i aka . Każdy ma swojego boga i niech mu hołduje jak mu pasuje. Jabel wygrywa każdy test on po prostu jest the best ;-)
 7. Przypadkiem przełączając trafiłem na miszcza drugiego planu killer dance. http://www.youtube.com/watch?v=MWilsN_5Y-s
 8. Ilu rolników co te kity widziało pomyślało że zostali ze złotek okradzeni.To teraz jak zobaczą kogoś z to telefon w doń i na mylycje,albo 90% dla nich bi ich pole.;-)
 9. Taka moda na zielone ludki rozputina ;-)
 10. Nowi z parciem na szkło i e-traciem z garści który nic nie zostawił a dał im sukcesy.
 11. Zabytki co? jakie? może i były ? Beknie jak zawsze bidny.
 12. art. 111 u.o.z http://orka.sejm.gov.pl/proc8.nsf/ustawy/1403_u.htm
 13. Magnesy zakazane w przepisie to są urządzenia poszukiwawcze. Dobrze że szpadel, łopata, sito ,koparka nie są urządzeniami poszukiwawczymi.;-)
 14. W nowym roku jak na swojej 5h działce zgubi się klucze od drzwi to bez stosownych pozwoleń wykrywaczem nie można ich bedzie szukać.Do domu nie wchodzic czekać na pozwolenie konserwatora.A po otrzymaniu pozwolenia w trakcie szukania kluczy zabierać wszystko co znalezione bo jest własnościa panstawa.Znaleziska trafią do konserwatora bedą podlegać ocenie przez specjalistów. Ile zabytkowych gwozdzi ,kapsłe z jakiego polmosu,kluczyki od jakiego piwa, obrecz z 0,5cm drutu miedzianego? moze bransoleta z epoki brązu, boratyna z jednej stony wytarta jaka koronna czy litewska itd. Sporo pracy bedzie i bezrobotnych ubedzie ;-)
 15. To może być prawda mylycja ma braki etatów chcą nie by w tyle od pierwszego zaatakować.
 16. Po co to kręcenie licznika i pajacowanie na forach,szukanie winnych i płacz nad rozlanym mlekiem. Tylu odważnych a ponad 90% raczej nie chce mieć wyroku może nawet kolejnego.
 17. Z kanarkami nie wpuszczają bo to zabawka dla amatorów ponoć. A tam są zmagania profesjonalistów z profesjonalnym sprzętem poszukiwawczym. ;-))
 18. Na papiery boratynki do kieszeni świnki ;-]
 19. Spróbujcie znaleźć ten odcinek programu w którym było wydobycie tego depozytu i obejrzyjcie.
 20. Obracacie to samo a o czymś nie zapomnieliście lub czegoś nie rozumiecie.Błędów już popełnionych nie da się naprawić musztarda po obiedzie. My jesteśmy tylko zwiadowcami historii" A.Sikorski
×
×
 • Create New...

Important Information