Jump to content

Radek.s

Forum members
 • Posts

  813
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by Radek.s

 1. I o tego jednego jedynego (białego misia) takie tasiemcowe wywody? Jak mówi stare przysłowie (jeszcze się taki nie urodził .....) W tym roku z tego co widać na zamieszczonych zdjęciach było jak na tą słynna imprezę mega poprawnie. To co można zobaczyć na poprzednich edycjach może doprowadzić do zawału Zamiast cieszyć się ,że coś tam pozytywnie zmienia się na lepsze szukacie panowie na siłę dziury w całym :)
 2. cyt.
  viator01 .....Pięknie.
  A ta biel na trawie prawie nie rzuca się w oczy. Chyba zapomnieli armatek śniegowych włączyć, albo sobie uczestnik prognozy nie sprawdził :) Rozumiem ,ze kolega viator u siebie ma pogodę na zamówienie czary mary i jest śnieg . Tylko Pozazdrościć ;) jeżeli kolega jest pogodo twórcą komisarz UE Bieńkowska (sorry taki mamy klimat) na 100)% zatrudni takiego czarodzieja za grube euro . Tak na marginesie nigdy nie brałem w tej zacnej imprezie udziału ale z tego co widzę na przestrzeni lat to w porównaniu z poprzednimi edycjami było mega poprawnie mundurowo ( oczywiście jak na rajd Karabanowa)
 3. cyt.Brat MIH.(Wczesny okres wojny, to czas gdy czapka ta nie była jeszcze mocno pognieciona i swym fasonem nawiązywała raczej do czapki garnizonowej). Czy aby na pewno ? ....Hindus.Admin podanej strony pisze zaś (Wbrew mojemu wczorajszemu twierdzeniu, że na początku wojny crusher’y nie były jeszcze tak sfatygowane jak pod jej koniec, okazuje się, że jednak były!
  Pan porucznik ma imponująco wymiętoszoną czapkę Smile)
 4. Nie jestem do końca pewien ale jak to u niemca czesto bywało różnily sie chyba chodziło o szerokość) może ktos o większej wiedzy w tym temacie zweryfikuje ta informację.
  a tu moze nie w temacie ale ciekawa strona
  http://ww2f.com/weapons-technology-wwii/26075-post-war-use-axis-afvs-vehicles.html
 5. CYT.(TKS i FT-17 widoczne w asiekach" to były makiety zbudowane w wrocławskiej WFF.)


  Dzięki koledze Olgierdowi J sprawa sie wyjasniła (swoją drogą jak na czasy kiedy film był realizowany bardzo przywoicie zrobione) nawet Panzer IV ( zapewne obudowane T 34) o niebo lepsze niz te np. z ,,Lotnej kiedy to kazdy czołg z namalowanym krzyżem (robił) za niemiecki a tu widac ,ze ktos sie postarał -i pytanie o Tks-a widac ,ze jezdził- ciekawe na bazie czego go zbudowano i co sie z nim stało po filmie ?
×
×
 • Create New...

Important Information