Jump to content

wulfgar

Forum members
 • Content Count

  1080
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by wulfgar


 1. mialem na mysli samorzutne odzialy samoobrony tworzone przez Polaków na Wołyniu za cichą aprobatą i czasami wsparciem niemieckim chociazby, ktore nigdy nie wchodziły w skład żadnych struktur wojskowych Niemieckich. Niemcy tolerowali ich istnienie szczegolnie w warunkach rzezi na Wołyniu oczywiście w ograniczonym zakresie i niektorych miejscach.

 2. to fakt. ten wątek sie juz wyczerpuje. A żartując argumenty kol Jaraca są dobre na forum Naszego Dziennika" albo stowarzyszenia Patritycznego Grunwald". Bez obrazy ale świadczą o kompletnej ignorancji i niewiedzy. ale jak to w życiu na nic nie jest za poźno. Jest wiele teraz ciekawych publikacji o II wojnie wiec wystarczy chcieć pochodzić po ksiegarniach i nieco rozjaśnić umysł w tym zakresie..Kazdy z nas poszerza swoje horyzonty jak umie.

 3. nie przesadzaj jaraca ale mase zlodziei i brudasów to raczej znajdziesz też u nas. A samochód to raczej ci gwizdnie Polak, Turek czy cygan rumuński tam a nie Niemiec. nie przypadkiem to Nasi" przodowali w złodziejstwie w Niemczech i kradzieżach samochodów ........pozatym jest róznica w wygladzie miast i wsi w Niemczech a U nas. choć i to sie powoli zmienia na korzyść w PL.

 4. Obserwując Lecha Kaczyńskiego który moim zdaniem reprezentuje wszystkie wady narodowe, mam wrażenie że zachowywalibyśmy się w stsunku do Rosjan identycznie jak Niemcy w stosunku do nas po 1 września 39." - (SIC!) sorry ale musiałem to powtórzyć. No comments.

 5. Do Jacy:
  Czytając posty Jacy mam wrażenie że czytam Jerzego Putramenta,Mieczyslawa Moczara albo W.T. Kowalskiego i innych tego typu tuzów. Czyzby czasy sie naprawde nie zmieniły. Czyzby kolega wcześniej był w ormo albo w innej przybudówce...... Dobrzy Ubecy Ha ,ha. Bardzo m ich żal. Pewnie przedstawiali sie ja toże Poliak". Wszystko w tym kraju jest postawione na glowie -Bandyci i zdrajcy wybielani. A przecież w NKWD może tez byli uczciwi ludzie........w koncu do nich też strzelano to co mieli robić. Dobre co. Współpraca z jednym agresorem e" a z drugim cacy". No super. Moze w 1939 nie bylo agresji tylko wyzwalanie Bialoruskich i ukraińskich chłopów". Finów też chcieli wyzwalać i jakoś tego nie zrozumieli. Swoja droga Hitler też napadł bez wypowiedzenia wojny- to w tym przypadku nie ma wojny? A sowieci tylko chronili swoe granice .Nie już więcej nie mogę.....Czy to skołtunienie w tym kraju nie skończy się nigdy. I mogę być oszołomem czy jak to nazwać. Szalom.
×
×
 • Create New...

Important Information