Jump to content

Natan

Forum members
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

  Never

Posts posted by Natan

 1. Witam , ja regularnie śledzę ten wątek i macie rację zapał trochę przygasł. A szkoda cel jest szczytny i myślę że przez wielu - także tych bez netu - oczekiwany. Ja tak jak wcześniej pisałem chętnie podpiszę deklaracje i ją odeślę no ale ciągle jest aktualne pytanie dokąd? Do Kościana mam za daleko - Śląsk - i obowiązki. Myslę że tu może kilka osób też było by chętnych - także jeszcze kilka podpisów jest do dyspozycji , jak myślę. Tylko co dalej??
  Pozdrawiam
  Natan
 2. Cieszę się że krystalizuje się pomysł który przewijał się przez to forum od wielu miesięcy. Niestety termin spotkania mi nie pasuje ale oczywiście gdy otrzymam papiery złoże na nich z wielką przyjemnością swój podpis. Dzięki chłopaki, i oby zapału wystarczyło do zakończenia (zarejestrowania )stowarzyszenia. Jestem z Wami.
  Pozdrawiam
  Natan
 3. Ostatnio miałem taką anegdotyczną sytuację : miejsce - lasek koło ogródków działkowych , przez długi czas tylko śmieci nagle mocny sygnał i bardzo rozległy zacząłem kopać... po kilku minutach słysze od gościa który przechodził scieżką Panie, co to gaz ucieka?" . Facio zaoszczędził mi odkopania gazociągu.......:))).
  Pozdrowienia
  Natan
×
×
 • Create New...

Important Information