Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/14/21 in all areas

 1. Niekoniecznie
  1 point
 2. Na trzeciej fotce coś jak korona?Moneta napuchnieta w ogniu?
  1 point
 3. Rzadkość. Myślę, że jest kołpak do piątego koła (zapas na błotniku) ca. 1922-30 r. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:1932_Opel_1.2_Limousine_pic3.JPG
  1 point
 4. Kurde, po tytule wątku to się czegoś innego spodziewałem...
  1 point
 5. 1 point
 6. Czy Trzaskowski tego chce czy nie, Marsz Niepodległości się odbędzie
  1 point
 7. Te lajty to zachowaj dla siebie. Nie zakazuje Ci eutanazji jak i nie nakazuje , nie mówię żeby Twoja żona , córka , siostra ( bo macicy chyba jednak nie masz? ) rodziły czy usuwały , więc par excellence wal się z tą krypto Ordo jurysiową retoryką dla ubogich. ps. Na szczęście młode pokolenie , jak widzę oleje te problemy i zrobi swoje.
  1 point
 8. Natomiast w twoim środowisku starsze panie od niedzieli jak widzę zbyt duża estymą się nie cieszą .
  1 point
 9. Jak rozumiem , masz macicę i chcesz decydować o niej? Czy może o innych macicach też? Jesteś za zakazem eutanazji dla siebie czy dla wszystkich? Wpierasz jakieś przykazania i inne bzdurne prawa naturalne sobie czy innym ? Wracaj do kruchty i nie ucz innych jak mają ( i wg. jakich zasad) żyć.
  1 point
 10. A jeszcze tak niedawno
  1 point
 11. No tu to prędzej katabas pasuje- wypisz wymaluj :) A do tego, jak ktoś uparcie stara się mówić mi jak mam żyć , to wybacz ale zawsze podejrzewam jakieś zaburzenia psychiczne, i to bez względu czy to jakiś oficer kultu czy człowieczek z lasu.
  1 point
 12. Pewnie co niedziele przekazuje znak pokoju a w tygodniu zbiera chrust na stosy ...
  1 point
 13. 1 point
 14. @takafura Zmuszanie kobiet do rodzenia niezdolnych do życia, zdeformowanych płodów jest wyrazem troski o rodzinę?
  1 point
 15. Niestety tak jest. Ludzie z Polski udowodnią Niemcom, że to Polska ponosi winę za wybuch IIWS.
  1 point
 16. Wolne żarty... U nas są takie Polacy, że własną piersią do krwi ostatniej kropli z żył bronić będą by nikt nie uraził przyjaciół zza Odry;)
  1 point
 17. Tak jak wzruszający serial "Nazi matki, nazi ojcowie" zaczyna się od ataku na Rosję w 1941 i nie wyjaśnia skąd Niemcy wzięli się w Warszawie tutaj będzie pierwsza scena z zamordowanym kierowcą i do końca nie będzie pewności kto i dlaczego.
  -1 points
 18. Znając Niemców można się spodziewać, że głównym sprawcą zamachu będzie Polak a Amri musi go zabić, by nie doszło do większej tragedii. http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-13/bedzie-serial-o-zamachu-w-berlinie-zamachowiec-najpierw-zamordowal-polskiego-kierowce/?ref=aside_najnowsze Niemcy. Będzie serial o zamachu w Berlinie. Zamachowiec najpierw zamordował polskiego kierowcę Serial ma mieć sześć odcinków - podał zajmujący się mediami niemiecki portal dwdle.de. Roboczy tytuł produkcji to "Breitscheidplatz". Prace są na wczesnym etapie - informuje "Berliner Zeitung". Nie ma jeszcze obsady ani daty rozpoczęcia zdjęć. Według cytowanego przez niemieckie media amerykańskiego pisma "Variety" serial ma być "raczej fikcyjną interpretacją tego, co mogło się wydarzyć".
  -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information