Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/26/21 in all areas

 1. Na LP mści się taktyka "ani kroku wstecz". Nie mam wątpliwości że to ślepa uliczka. Gdyby leśnicy doprowadzili do takich zmian prawa wraz z ekologami aby powiększyć Białowieski Parka Narodowy i utworzyć park Turnicki to pijarowo bardzo by zyskali. Ciekawi mnie też symulacja strony ekonomicznej - ile rocznie mln złotych zaoszczędziłby Fundusz Leśny ? Nie rozumiem jak można dopłacać dziesiątki mln zł rocznie do pozyskania drewna i to w tak cennych przyrodniczo lasach ?
  1 point
 2. 1 point
 3. Skoro byli tu 15 lat temu to są i teraz, a skoro właściciel Odkrywcy wydaje także Archeologię Żywą to kto wie z kim jeszcze współpracuje. Wiele artykułów nie poszło w miesięczniku dla rzekomo "poszukiwaczy" aby kogoś tam nie urazić. Za dużo podejrzanych dla mnie nazwisk siedzi w Odkrywcy więc nie mam nawet cienia wątpliwości.
  1 point
 4. Najpierw błaznujesz a później zadajesz poważne pytanie. Jeśli rzeczywiście był to zamach z udziałem Rosjan, nie wiem czy tak było ale przy takim założeniu, planów jest pewnie kilka, jednym z nich byłoby zerwanie stosunków dyplomatycznych do końca rządów Putina, innym posunięciem, może nawet równoległym - przedstawienie dowodów zamachu na forum różnych organizacji międzynarodowych (ONZ, OBWE, UE, RE, NATO), proces przed sądem polskim lub innym o wypłacenie odszkodowań rodzinom, noty dyplomatyczne do rządów wszystkich państw informujące o zamachu itd.
  1 point
 5. to ja pozwolę sobie wrzucić oryginał, to jest jedno zdjęcie
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information