Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/15/21 in all areas

 1. Budzą moralny niepokój szczepionki na bazie mRNA gdzie przy produkcji korzystają się z linii komórkowych stworzonych na materiale biologicznym pobranym od abortowanych płodów", natomiast na zakrystii przy stosunkach oralno analnych ministrantami DNA i mRNA pochodzi wprost od księdza proboszcza i nie budzi żadnego moralnego niepokoju.
  3 points
 2. Zabawne , jak często czarne spaślaki dają okazję do wklejania mojego ulubionego songu ps. A co będzie , gdy jakiś "złośliwiec " opublikuje listę WSZYSTKICH leków opartych na liniach komórkowych z abortowanych płodów ? Trochę ich jest . I katabasy z nich bez oporów korzystają.
  1 point
 3. Ja kiedyś miałem taką "cegłę" na 100 szt. Haudegenów, ale wyjaraliśmy wszystkie z kolegami.
  1 point
 4. W tym stanie zachowania robią wrażenia,jak się uchowały ? kiedyś miałem w ręku odnaleziony gdzieś na strychu karton pudełek Sportów /tekturowe pudełko z wizerunkiem dyskobola/ z akcyzami Generalnej Guberni były wilgotne i zapleśniałe.
  1 point
 5. Штурманский угломер РККА, выпуска 1938 года, в брезентовом футляре
  1 point
 6. Goniometr nawigacyjny Armii Czerwonej.
  1 point
 7. Pradziadek jest w mundurze Gefreitra (st. szeregowego), oznaka to oddziały karabinów maszynowych, . Pierwszy medal to Medal Waleczności (zapewne duży srerbrny, no chyba że złoty), drugi to Krzyż Wojskowy Karola, nadawany żołnierzom, którzy służyli na froncie. Zdjęcie z 1917 lub 1918 roku. Skróty odczytałeś dobrze: LstInfst - Landsturm-Infanterist - szeregowy piechoty pospolitego ruszenia. IR Nr. 24 - Infanterieregiment 24 - 24 pułk piechoty MGM - Maschinengewehrabteilung - oddział karabinów maszynowych (patrz zdjęcie) verw. - verwundet - ranny Stanislau to oczywiście Stanisławów.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information