Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/30/20 in all areas

 1. 2 points
  Zamiast negocjować z gościem i kupić od niego za uczciwą cenę, to odstawiają szopkę bo chcą mieć za darmochę. Pewnie jeszcze przyznają sobie premię za pozyskanie cennych materiałów.
 2. 1 point
  Czołem Najpewniej jest to John Kattenbery. Dziadek Google nic nie znalazł więc raczej znany nie był. Pzdr Adrian
 3. 1 point
  Skończę studia to spadam z tego nienormalnego kraju. Tu nic nie można mieć poza zarzutami.
 4. 1 point
  Chore prawo. Zaraz okaże się, że legalnie nabyty na eBayu album ze zdjęciami żołdaka też podlega pod ustawę o IPN i jego posiadanie jest bezprawnym ukrywaniem. A zaprezentowane fragmenty są faktycznie cholernie istotne z ww. względów (ironia). M.
 5. 0 points
  Czemu mało wiarygodny ? Co wywinął ? Jak dla mnie to coś konkretnego robią w przeciwieństwie do wieloletniego zarządcy terenu Westerplatte - można zrobić listę czego władze miasta nie zrobiły. I to nie są drobiazgi ( śmieci, niewypały, ekshumacja bohaterów po 80 latach....), a o silnej awersji świadczy najlepiej reakcja Dulkiewicz na "specustawę" o budowie muzeum i porządkowaniu terenu.
 6. -1 points
  Nawet komuchy więcej dla bohaterów Westerplatte zrobili niż IIIRP, pomijając okres stalinizmu rzecz jasna. Przez ostatnie 30 lat w Gdańsku rządzili ludzie pokroju Adamowicza dla których ważniejsze było budowanie pamięci o wolnym mieście i jego niemieckiej przeszłości no i przede wszystkim upychanie w skrytkach ciężko zarobionych milionów.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information