Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/13/20 in all areas

 1. 1 point
  We wskazanym powyżej linku, jak przelecieć uważnie nieco w dół to rzeczony guziczek jest pokazany ot tak:
 2. 1 point
  Wpadli w odwiedziny do @ndrewa :lol: Sądząc po czcionce podpisu - z tego samego raportu, co te dwa KT z Gdańska Oliwy i Strzyży Dolnej. Przyznam, że mimo spędzenia setek godzin w PN, do tego raportu jeszcze nie dotarłem Ale za to w innym wypatrzyłem ciekawostkę. Zawalony wiadukt kolejowy nad dzisiejszą Al. Grunwaldzką - już na 2-3 dni przed walkami (23. marca po południu). A niby spuścili go w ostatniej chwili i nawet Panzerfaustami sobie pomogli - tyle warte te niemieckie kroniki Czyli tamtędy żaden czołg raczej nie wycofał się z Oliwy. M.
 3. 1 point
  PANOWIE MODERATORZY Apeluję o założenie osobnego działu np. POLITYKA W KRAJU . I niech tam użyszkodnicy tego forum dają upust swoich chuci, wkładając jeden drugiemu w życi, swoje coś tam coś tam. Jest tu grono osób które "ganiają się" niemalże po wszystkich działach, opluwających się, kopiących, poniżających, etc. etc. To już się zrobiło wtutwiające. To jest forum poszukiwaczy, a nie domorosłych politykierów. Ićcie sobie stond. Sio !
 4. -1 points
  Wraca myśliwy z polowania, wnerwiony, bo nic nie upolował. Ciśnie autem tyle ile fabryka dała. Nie wiadomo skąd i jak, z leśnej drogi wyjechała na asfalt furmanka. Nie było szans na hamowanie, czy na ominięcie. Uderzył autem centralnie w konie i furmankę. Auto uszkodzone, furmanka w drzazgach. Wysiadł z auta i podszedł na miejsce wypadku. Widzi w rowie dwa konie z połamanymi nogami,brzuchy porozrywane, wnętrzności na wierzchu, konie charczą, rzężą, cierpią.......... Wrócił do auta, wziął dubeltówkę i zastrzelił / dobił oba konie co by się zwierzęta nie męczyły. Parę metrów dalej zobaczył również w rowie woźnicę. Podchodzi do niego i pyta. - Jak się pan czuje, nic się panu nie stało ? Woźnica z przerażeniem w oczach, dyskretnie kocem zasłania kikuty urwanych nóg i krzyczy - Panie !!! Kuźwa, nawet mnie drasnęło !!!
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information