Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/06/20 in all areas

 1. Do sqr... Za to ty Panie sqr masz jasnozielone pojęcie o zasadach i kulturze ... ale chamstwa , to jest mój ostatni wpis ponieważ poniżej pewnego poziomu nie komentuje , co do bycia na forum , to zaraz po rejestracji poprosiłem o usunięcie konta ale nie ma takiej możliwości , dziwne... a więc uznałem że skoro nie ma możliwości wyrejestrowania to chociaż poradzę się od czasu do czasu w pewnych sprawach , nikogo w żadnym wpisie nie obraziłem i starałem się podchodzić grzecznie do każdej odpowiedzi , ale jak widać choćby z wpisów powyżej tutaj o co innego chodzi .
  1 point
 2. Jest to numer patentu jaki dostał-dostali pomysłodawcy tegto wyrobu.
  -1 points
 3. To są poborowi do armii niemieckiej w czasie I wojny -wysokie numery pułków na naramiennikach. Kwiatki przy mundurze to taki zwyczaj w tym czasie, dawano je poborowym na szczęście przez najbliższych, rodzinę ,narzeczone. Mam fotografie żołnierzy w pełnym oporządzeniu a kwiatki są umieszczone w lufie karabinów.
  -1 points
 4. bert.F zobacz na godzinę mojego wpisu, nie sprawdziłem co napisałem, oczywiście jest mowa o S84/98 aA. Co do producentów głowni gdańskich bagnetów-wszystkie moje egzemplarze mają oznaczenie producenta głowni Weyersberg Kirschbaum & co lub cie, bagnetów gdańskich z głowniami tej wytwórni widziałem kilkanaście, producenta Alex Coppel nie widziałem- nie twierdzę, że takich nie było, przy okazji czy możesz podać źródło tej informacji? Natomiast oznaczenie WKC jako skrót wytwórni, o której jest mowa wcześniej bite na bagnetach to późniejsza historia, podawanie jej w konekście wzoru 71/84 u nieznającego tematu może spowodować, że pomyśli,że jest to inny producent. P.s. W tomie V Franz na temat tego wzoru poświęcił 282 strony, nie mam teraz czasu na dokładne studiowanie całości.
  -1 points
 5. Potrzebujesz informacji do aukcji?
  -1 points
 6. To pieczęć szlachecka herbu "Widły i Grabie"
  -1 points
 7. Jak herbu "Widły i Grabie" to za 2 amareny biorę...
  -1 points
 8. -1 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information