Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/16/19 in all areas

 1. 1 point
  Dzieki za udział w dyskusji, bez obaw , nie mieszkam w polsce więc polskie prawo mnie nie obowiązuje, a ta "pestka" została już dawno "zutylizowana". Tutaj inaczej podchodzą do osób które szperają po lasach. Zresztą za ładną kolekcję posiadam żeby się jej pozbyć przez jeden pocisk, co nie oznacza że nie bede fotografować rzeczy które znalazłem a których posiadać mi nie wolno. Przynajmniej fotografia zostaje lub film wideo. Jak pisze kolega pawel_breslau najprawdopodobniej jest to (Kurzpatrone) , w 100% pewien nie jestem bo stan łuski był gorzej niż agonalny, jak by to ująć rozpadała sie w dłoni.
 2. 1 point
  Pestka to mi wygląda na nabój do stg 44 Ale ma nadal ładunek inicjujący i miotający a to już pod naszą ustawę podchodzi Co do malowania łusek na spodzie jedna lub dwie linie) to gdzieś już chyba to było. Oznaczenia ilości ładunku miotającego? Ale głowy nie dam sobie uciąć Pozdrawiam. Paweł
 3. 1 point
  Szukać nie wolno, mieć wykopka mausera czy innego szrota tego typu nie wolno, zbudować dom na własnej działce nie wolno, musisz mieć pozwolenie jaśnie urzędu, rozpalić ogniska nie wolno, jak już masz tego dość i chcesz publicznie zwyzywac odpowiedzialnych za to nie wolno, jak chcesz se zrobić bimber i to zapic też nie wolno. A jak masz to gdzieś i to zrobisz to cie wsadza za nieswoje pieniądze. Zryty kraj.
 4. 1 point
  Znajdz kogos z dobrym wykrywaczem,najlepiej takiego co to umie go sluchac.Jesli jest kolor to bedzie latwiej podjac decyzje o ewentualnym roz...gardiaszu.Wielu zrobi to za darmo ale ladnie jest zaproponowac skromny udzial w ewentualnym znalezisku...taka sugestia mala..Pzdr i powodzenia w poszukiwaniach.W kazdej bajce jest cien prawdy.Gdyby odkrywca lekcewazyl i bagatelizowal takie ajki" to coz z niego bylby za odkrywca..:)
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information