Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Pierwsze foto w artykule nie rozpakowana paczka z nożem do tapet po lewej. Przestroga niczego nie kupować zdalnie.
 3. Balansa leczyć się nie da..... A nawet nie ma takiej potrzeby. Dlaczego? Bo. Skrajna przeciw waga jego poglądów równoważy zdanie paru oszołomów z forum.
 4. Yesterday
 5. To ja się chyba muszę mojego żarna pozbyc bo jeszcze za to beknę.
 6. Balans muszę przeprosić - to było nieetyczne . Próba przekupstwa funkcjonariusza na służbie :))) Pisz dalej lubię fantastykę choć Polskę mogłeś/aś oglądać wyłącznie na kursach językowych . To mnie zastanawia mają tam spisy uczestników ? Nie chcesz wózka choć kwiaty w podzięce wyślę :) 7krzyżyk wydrap na blacie nie zapomnisz .
 7. Niebezpieczeństwo polega chyba na tym, im większy przedmiot; tym większy uraz po upadku na stopę pacjenta.
 8. Czy organizacja Todt mogła działać na terytorium Pomorza zachodniego i wschodniego oraz na obrzarze dawnych prus wschodnich ( Warmia i Mazury ) oraz na terytorium obecnego Obwodu Kaliningradzkiego ( Królewiec ) a jak tak to gdzie można znaleźć dokumentacje z ich prac na tych terenach ? Czy znajduję się w rosyjskich archiwach czy w niemieckich ?
 9. " Koszary Szkoły Policji Państwowej w Mostach Wielkich k/ Lwowa - defilada"
 10. Witam Po dzisiejszej wizycie w lesie, wyszła mi metalowa figurka, zabawka? samolot Nurtuje mnie czy takie zabawki występowały w czasie wojny ? Wygląda jak Messerschmitt , zachowała się na nim zielonkawa farba. Czy ktoś z Państwa mogły coś podpowiedzieć ? Niedaleko wyszła również łuska z biciami na spłonce P131 (niemiecka?) i 300 metrów dalej pocisk- Szczegóły i wymiary na zdjęciach Będę wdzięczna za każdą informacje
 11. Witam, zastanawiam się, co to za model spodni, przejrzałem wszystkie, które były w Deutsche Soldaten i nie znalazłem identycznych, a że na mundurach wh znam się tyle, co prawie nic, to piszę tutaj, żeby się dowiedzieć, co to za model i czy oryginał, czy replika.
 12. Witam, jest w stanie ktoś pomóc mi w identyfikacji poniższej tabakiery?
 13. " Policjantki w Szkole PP w Warszawie w 1935 roku. Na środku zdjęcia komisarz Stanisława Filipina Dematraki - Paleolog."
 14. Słuchaj " osobniku", jeśli nie widzisz różnicy między wątkami Bodzia i moim, to nie oglądaj. Ciach, ciach i po problemie... Tyle, ze problem leży w czymś innym. Ty wiesz, mój " żałosny fanie". Zaczynasz znowu swój " teatrzyk"?
 15. Lepiej wszystkie śmierdziele czytaj ropniaki z naszej socjalistycznej wysłać i efekt murowany.
 16. yyy, klin/rygiel od zamka drzwi, w tej formie znany jako złom
 17. Zauważyłem, że istnieją dwa takie same jeśli chodzi o temat wątki. Oba umieszczone w działe Wojny Światowe. Pierwszy, ten oryginalny, z długą brodą, vol.7 obecnie, to: Znaki,tablice.... Polska do 1945 roku. Vol.7 dodany przez bodziu000000, 17 Październik 2018 w Wojny Światowe https://forum.odkrywca.pl/topic/763925-znakitablice-polska-do-1945-roku-vol7/ Ale obok jest inny perfidnie podbijany i lansowany przez osobnika najwidoczniej niedowartościowanego w jego własnym mniemaniu. To: Znaki i tablice na terenie Polski do 1945 roku. dodany przez formoza58, 7 Listopad 2018 w Wojny Światowe https://forum.odkrywca.pl/topic/764142-znaki-i-tablice-na-terenie-polski-do-1945-roku/ Może tak ciach ciach i po problemie?
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information