Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Piszesz co wiesz, ale wiesz co piszesz? Prezydenci republikanie, zwróć uwagę, że demokraci w tym czasie mieli Clintona i Obamę. Ronald Reagan Kalifornia 20 stycznia 1981 20 stycznia 1989 George H.W. Bush Teksas 20 stycznia 1989 20 stycznia 1993 George W. Bush Teksas 20 stycznia 2001 20 stycznia 2009 Donald J. Trump Nowy Jork 20 stycznia 2017
 3. Today
 4. I na mogile dowódcy 1 szwadronu 14 P.Uł. Jazłowieckich, ppor. Zbigniewa Panesza.
 5. Kładka podczas ćwiczeń podchorążych CWK.
 6. Kolejna fotka z E-bay.... opisana,że Polen-Krukowiec(?)...
 7. Czyli jak widać jest w fińskim malowaniu.....zatem co po powrocie tej "repliki" pozostanie w muzeum..oprócz zapisanych godzin przepracowanych przy tym projekcie???. Jak sądzę Finowie też sobie by druknęli brakujące elementy ......Zatem co mówiła umowa??? Arku(Woodhaven) wiesz coś więcej??
 8. Czyli licząc na palcach 3,5 roku. Więc nie wydaje mi się ale tak jest. Cały syf w USA to efekt wielu wielu lat rządów demokratów.
 9. Człowiek się chce dowiedzieć a tu proszę bardzo.......padło.....
 10. Liczyłem na inną odpowiedź, ale trudno. Różni są ludzie na tym świecie.......
 11. Wywal do padło do śmietnika...
 12. Kolejne z E-bay...jak napisał kiedyś KayFranz z "turystami"...tu przy wraku Lublina R-XIII D.
 13. Kolejny odcinek z Czeskiej granicy dzisiaj guzikowo
 14. Powiem jeszcze że w tej szparze był kawałek ołowiu lub jakiegoś pocisku.( zdjęcie 3).
 15. Witam pół roku temu znalazłem taką oto skorupę. Ma średnicę 5cm, więc chyba niemiecka. Obok łuseczka kam też z tamtych okolic.( pomorze zachodnie ).
 16. O, szybka odpowiedź. Dzięki. Mam jeszcze kilka pytań, zupełnie się na tym nie znam, a to ciekawe tematy: Czy ta literka J coś oznacza? Czy te kreski/nacięcia to zniszczenie czy oznaczenie czegoś? Czy te pociski były używane w wojsku, czy to nabój do broni myśliwskiej? Rozumiem, że "20" oznacza lata dwudzieste - to jest konkretnie rok 1920, czy 1920-1929?
 17. "Tylko" ci się wydaje... Na poziomie władz najwyższych, to od listopada 2016 prezydentem jest przedstawiciel republikanów. W Senacie- lekka przewaga republikanów. W Kongresie- lekka przewaga demokratów. Gubernatorzy- lekka przewaga republikanów.
 18. Czy mi się wydaje czy ostatnio w USA rządzili demokraci? Oni mają na ustach pokój i równość. Przecież Obama dostał pokojowego Nobla. A tak poważnie to taka sama sitwa jak PO w Polsce. Okraść i się nachapać plus Multi kulti.
 19. Nie wiem czy z długimi lufami?122 podczas forsowania Nysy.Tabelka z ksiązki "Szlakem 37 pal."wydanej przez wydawnictwo MON w 1965r.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information