Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. No jako to dla kogo? Za chwilę ukaże się oficjalny komunikat: " Ze względu na mniejsze niż oczekiwano odkryte złoża bursztynu, których wydobycie nie pokrywa kosztów przekopu Mierzei, informujemy, że odstępujemy od tego projektu".
 3. Today
 4. proszę o idetyfikację naszywki (kopia -autentyk) oraz wartość finansową
 5. Nabyłem książkę "Białe Legiony 1914-1918" (autor Wojciech Jerzy Muszyński). Zdjęcia w bardzo dobrej jakości i z niej to zdjęcie - i stawiam po raz kolejny pytanie: gdzie stoją 3 samochody pancerne I Korpusu??
 6. Witam Przypadkowo znalazłem taki oto "kamyczek", nie wiem co to może być jakiś stopiony metal czy odpad z jakiejś fabryki. Proszę o pomoc. Ps. Dodam że znalazłem to na na drodze gruntowej pełnej innych kamieni na mazowszu ok Wyszkowa. Magnes neodymowy przyciąga to coś.
 7. Yesterday
 8. UNRRA dostarczała po wojnie olej w takich bańkach. Wojtek
 9. Witam, kanister posiada przedziałkę z cyferkami (litrami) Czy ktoś coś więcej o nim by powiedział? Jakie lata? wojskowy czy cywilny? + jakiekolwiek wiadome info o nim? Z góry dziękuję i pozdrawiam
 10. Srali muchy będzie wiosna, trawa po kolana rosła.
 11. Witam, kojarzy mi się to z termosem... czy ktoś mógłby pomóc w identyfikacji?
 12. Witam, czy ktoś z szanownych kolegów jest w stanie stwierdzić, od jakiego motocykla pochodzi ten bak?
 13. Pierwsze polskie F-35 za siedem lat. Wiceszef MON zdradza harmonogram zakupów http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/597986,f-35-samoloty-bojowe-smiglowce-mon-pis.html
 14. Uwielbiam tę fotografię Horsy. O takiej ekipie fachowców do szybowca desantowego to w lotnictwie operacyjnym alianci (głównie Amerykanie) mogli tylko pomarzyć. Mechaników szybowcowych wiecznie brakowało. Gdyby piloci szybowcowi nie mieli swoich własnych, prywatnie skombinowanych narzędzi i gdyby sami nie potrafili zrobić wielu czynności obsługowych (chociaż nie do nich to należało) to niejeden lot alianckiego szybowca transportowego nigdy by się nie odbył.
 15. No to gramy... Uprzejmie zgłaszam błąd interpunkcyjny i ortograficzny (nieuzasadnione użycie wielkiej litery).
 16. I jeszcze uzupełnienie do sfory 17 P.Uł. Wielkopolskich, w 1927 roku.
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information